Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 21:20   #3934
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam ;-)

moge prosic o porade bo Wy jako maniaczki czerwoności na głowie jesteście jedynymi które mam nadzieje ulitujecie sie nademna i mi pomożecie ;-)

przyznam sie ze raczej jestem rudowłosa czasem wyskoczyłam z czyms czerwonym ale nie az tak bardzo intensywnym typu M.Wiśniewski raczej zawsze cos z miedzia pomieszanego. Ale ze wakacje słońce grzeje to i mi zachcialo sie czegos innego i zakupiłam sobie farbe z londy ognista czerwień czy któras Was zrboiła miałby foto zeby pokazac? ( rozumiem ze moze znajduje sie na watku gdzies i foto i opinia ale ze wzgledu na jego obszerność nie jestem w stanie obczytac całości) z góry bardzo dziekuje za kazda informacje i jeszcze jedno pytanie dotyczące tej farbki ma ona wode 9% dla mnie jest to troche za duzo mam z natury słabe włosy czy moge polaczyc ja z woda 6% z joanny mam w zapasie tylko ze tak ta firmowa przy farbie jest w postaci wody a ta moja z joanny jest w postaci kremu. Czy to ma jakies znaczenie ;-)
dzieki i pozdrawiam a teraz tylko przejrze watek by pozachwycać sie Waszymi odważnymi kolorkami na głowie ;-)
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora