Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-07, 14:50   #3945
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ludzie! Ludzie! Luuuudzie! Byłam dzisiaj u fryzjera na keratynowej odnowie kudełków i chociaż fryzjerka mówiła, że szału nie będzie po pierwszym zabiegu to i tak jest suuuper Tylko mi połowę pianki z włosów zmyła, bo myła ciepłą wodą i chyba trzy razy szamponem
To teraz mogę się farbować tzn, tak na początku sierpnia, no chyba, że coś mi szczeli prędzej do głowy
Ależ ja mam odrosty, wyobrażacie sobie, od lutego się nie farbowałam tylko piankami hehe.
Dudzia zaje..... biaszcze włoski
też chciałabym jakąś odnowę włoskom załatwić ale z kasą gorzej..
Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
aktualne włosy&dziara Na tym zdjęciu wygląda bez szału, do tego jedna róża jeszcze zaszła krwią ;x to fota od razu po zrobieniu tattoo. Włosy wreszcie przybrały jakiś znośny kolor po paru myciach purpury venity (purpurowe początki są dla mnie zawsze trudne ;p muszę dziś kupić tę jasną czerwień przed robotą ;<)

nadal korci mnie by wrócić do czerni
ale masz oczy ładne! wg mnie w czerwonym wyglądasz tak "z charakterem", lepiej
Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
Uolcia wow, odważny ten tatuaż śliczne masz oczy

Dziewczyny a szamponetki nie stwarzają problemu z późniejszym farbowaniem włosów? tzn chodzi mi o to, czy jakbym odświeżyła teraz włosy szamponetką to potem przy farbowaniu włosy nie będą przez to gorzej się rozjaśniać i łapać kolorku?

Używała któraś z Was szamponetki Joanny Porzeczkowa Czerwień?
ja się spotkałam z takimi szamponetkami które farba zaraz wyżerała i nie było problemu, ale też z takimi które potem się rozjaśniały tak jakby to była farba (np. miałąm blond - czarna szamponetka - rozjasnila sie na rudo po rozjasniaczu )

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-07 o 14:52
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora