Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-31, 20:39   #429
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
wiesz,mysle ze nie powinno to zostac skierowane do osob pracujacych w gabinetach tylko do wlascicieli gabinetow.wydaje mi sie ze kazda osoba pracujaca w gabinecie posiada etyke zawodu.Niestety czesto bywa tak ze wlasciciele gabinetow wrecz wymuszaja na pracownikach -nazwe to brutalnie (ale nie przychodzi mi do glowy lzejsze okreslenie)-wciskanie kitow klietnkom po to zeby je naciagnac...sama bylam poddawana takiemu namawianiu i w koncu zmienilam prace bo nie moglam tego zniesc.ale niestety wiekszosc osob jednak sie poddaje pracodawcy...smutne ale prawdziwe

nie przejmuj się .życie bywa brutalne.

Oluś,czy mogłabys sie odnieść do tego postu,bo mnie to zainteresowało?

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wyjaśnić co oznaczają nazwy lasera diodowego Light Sheer XC lub Light Sheer EP? Podejrzewam, że to są różne wersje tego urządzenia. Mógłby ktoś wyjaśnić co one oznaczają i jakie dla nas klientek to ma znaczenie? Może są jeszcze inne wersje LS? I co oznacza na urządzeniu informacja, 40J - 1,5MHZ -nogi, 33J - 1,8 MHZ (pachy, bikini)?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując