Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-02, 17:52   #1234
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, mój też do najdrobniejszych nie należy; widocznie taka musi być jego natura Może trzeba przemielić przez młynek? Ale ja osobiście nie mam i wyczytałam, że pył może zniszczyć urządzenie (?) Ale jak to wszystko zmieszałam w moździerzu, to wydaje mi się, że jest lepiej. Szczególnie w przypadku glinki, bo ta zbija się w grudki bardzo. I o ile w przypadku maseczki to nie problem, bo wystarczy dobrze rozmieszać, to tak jako bezpośredni produkt do twarzy nie byłaby zbyt fajna, eh... Ale ucierałam, ucierałam i nie mam co narzekać na 'konsystencję'.
Kurcze, w takiej konsystencji jak teraz ten puder bambusowy mi nie odpowiada. Jest bardzo ziarnisty, ciezko sie go nabiera na pedzel. Jak potre nim miedzy palcami to az czuc takie hmmm kuleczki.

Mam jeszcze pytanie odnosnie dry flo, czy mozna jej uzywac gdy stracila juz waznosc? po prostu bylo jej duzo i nie zdazylam zuzyc.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując