Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 07:49   #1242
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Przez ciebie skusiłam się na to serum Może dziś dotrze paczka Walcze z moją mieszaną ale suchą cerą, jużnie wiem czego mam używać żeby jakoś wyglądać :/
marzy mi się taka cera żeby nie używać już korektorów tylko same minerałki.
Przepraszam :p
Ja własnie też mieszaniec, ale te suche skórki juz mnie do białej gorączki doprowadziają. Początkowo, kiedy próbowałam kłaść na twarz sam minerał, to była tragedia jakaś, eh... A peelingiem mechanicznym niemal zdzierałam skórę, a i tak marny efekt. A to serum służy mi bardzo. Mam nadzieję wiec, że i u Ciebie się sprawdzi
Eh, a ja bardzo bym chciała mieć cerę taką, jak z jedną warstwą minerału, coby niemal zrezygnować z mejkapu Ale nie narzekam, gdyż minerały wyglądają naturalnie, super sie stapiają z kolorem cery i nie robią krzywdy.
Teraz czekam ze zniecierpliwieniem na dostawę 7g pixie. Mam nadzieję, że dziś dotrze, bo nie wytrzymam przez weekend Zamawiałam na kosmetyki-mineralne.com, ciekawe, czy przysyłają w oryginalnym opakowaniu
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując