Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-08, 07:38   #1255
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Kolory :p I czasem zapchały...
Szczerze mówiąc, nie rozumiem powielanego 'mitu' na temat dopasowania, bo u mnie NIGDY nie wyglądały identycznie, jak odcień mojej skóry. Zawsze się jakoś odcinały. A ja nie lubię różowej tapety, eh :c Poza tym, nawet te, jakby się wydawało, naprawdę jasne i tak były za ciemne : o A minerałki można dopasować idealnie kolorem
Rozumiem
Ja nie należę do bladolicych także z kolorem bedzie latwiej Nie zaszkodzi mi zamowic próbeczki i zobaczyc.
Mineraly nie nawilżają i mimo, ze sa super to wydaje mi sie, ze trochę wysuszają (a nawilzam buźkę) plus EDM zaczely u mnie wygladac coraz gorzej :/

Wiecie jak na twarzy sa takie maluśkie biale wloski np miedzy brwiami? To np tam się osadza podklad,
i bardzo szybko sie sciera :/

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Probki mineralow z innej firmy tez zamowie może to wina tego, ze na dluzsza mete kosmetyki sie tak dopasowują do mojej cery, ze przestaja dzialac.
No nie wiem sama.

Najgorsze jest to, ze jest tyle odcieni
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując