Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-08, 23:58   #1256
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Rozumiem
Ja nie należę do bladolicych także z kolorem bedzie latwiej Nie zaszkodzi mi zamowic próbeczki i zobaczyc.
Mineraly nie nawilżają i mimo, ze sa super to wydaje mi sie, ze trochę wysuszają (a nawilzam buźkę) plus EDM zaczely u mnie wygladac coraz gorzej :/

Wiecie jak na twarzy sa takie maluśkie biale wloski np miedzy brwiami? To np tam się osadza podklad,
i bardzo szybko sie sciera :/

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Probki mineralow z innej firmy tez zamowie może to wina tego, ze na dluzsza mete kosmetyki sie tak dopasowują do mojej cery, ze przestaja dzialac.
No nie wiem sama.

Najgorsze jest to, ze jest tyle odcieni
Ja w zasadzie mam naturalnie raczej ciemną karnację, ale dość duża anemia w okresie dojrzewania + filtry i ucieczka przed słońcem zrobily swoje 8D Jak to znajomi twierdzili, iż żyję, jak wampir : p Teraz robię niemal wszystko, byt być najbardziej bladą, jak jest to tylko możliwe.
Ja mam dwa bb, które wylądują u mamy jako baza, pod podkład jedynie wspomnianą misshę zostawię dla siebie. Próbek też mam jeszcze sporo.
Ale z tym nawilżaniem to się zgodzę. A teraz jeszcze moja skóra zrobiła mi brzydkiego psikusa i jadę na cetaphilu, by nie straszyć. Nałożyłam też na noc olej arganowy miejscowo,. mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. I chyba zaryzykuje, zmieszam go z HA i spróbuję pod minerał.
A to ogromny wybór odcieni to nie zaleta? :p
Ja sie czaję na lumiere aktualnie, więc prawdopodobnie zamówię na all, bo widziałam próbki Naczytałam sie trochę dobrego na ich temat, zachęciło, eh. A mam całą skrzynkę na herbatę () prochów... I pluję sobie w brodę, że pozamawiałam tyle próbek pudrów EDM, ale zawsze mogę zużyć jako primer
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując