Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-10, 12:19   #1259
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ogromny wybor odcieni to duzy problem bo trzeba zamawiac duzo probek i sprawdzac a ja tego nie lubie

No i- tak jak napisalam na gorze- zauwazylam wysuszanie.

Probowalam tez oleju z ha pod minerly probowalam kremu nawizajacego, kremu nawilzajacego z ha, frakcji sojowej- tez solo i z ha
i nic
EDM po kilku godzinach wygladaja jakbym ich nie miala na twarzy!
A wczesniej tak nie bylo wiec nie wiem juz sama.

Chce zamowic probki bb oraz probki jakis innych mineralow, latwodostepnych.
Jeśli tak na to spojrzeć, to masz rację. Ale ja podchodzę do tego w ten sposób, że ok, przebrnę przez próbki i próbeczki i znajdę ten idealny odcień w idealnej formule, która będzie jak druga skóra
Kurcze, to nie za dobrze. Mnie nie wysuszają same minerały [a przynajmniej tak mi sie wydaje], jednak mam odwodnioną skórę i bez nich Więc moim głównym celem jest po prostu brak widocznych suchych skórek. I dziś chyba przeproszę się z pyłem wulkanicznym, bo peelingi enzymatyczne i chemiczne na chwilę obecną nie dają już rady Ale miałam wczoraj pod podkładem ha z olejem arganowym i nawilżenie było, mat był, czyli wszystko cacy A tak się wzbraniałam przed olejami, głupia ja :p
Jeśli potrzebujesz czegoś, co wręcz przyklei minerał, to filtry mnie tak załatwiły, heh. Ale nie polecam, bo to był efekt ciasta, ble. Dlatego teraz przerzucę sie tylko na te azjatyckie. Ale fakt, nie użyłam żadnego primera, ale ta maskara na twarzy... Nie mniej jednak TRZYMAŁ się, aż za bardzo...

A jakiej formuły używasz? Może spróbuj innej?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując