Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 15:15   #1965
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
gąbeczką, lepiej mi się nią manewruje po paznokciu
Babydream jest od dzisiaj na promocji w rossmanie za 5,49 zl jak się nie myle
To podziwiam. Mi po gąbeczce wychodziło nie wiadomo co. Próbowałam i taką do podkładu i do garów. Nie wyszło ani razu. Dopiero pędzelkiem osiągnęłam w miarę zadowalający efekt
Od wczoraj jest promocja :p Wiem bo prawie biegłam haha :p




Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A mnie nic nie pęka, paznokcie mocne jak zawsze, a po olejowaniu to już w ogóle miodzio. Tak sobie tylko skracam, bo wygodniej, a poza tym łatwiej mi obserwować postępy w przyroście

Pójdę chyba dziś po jakieś olejki do Lidla. Tak sobie humor poprawię, po wizycie u lekarza
Zazdroszczę. Czekam na moment kiedy przestaną mi się łamać. Miałam taki okres, jak zaczęłam olejowanie. Trzy miesiące się nie łamały, a potem łup i co chwila.
Choróbsko dopadło? Mnie jeszcze tylko kaszel męczy :/

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
hej olejopazurkoholiczki!
przyjmiecie mnie i moje pazury?
od dziś postanowiłam sumiennie olejować, a moim celem jest nie tyle przyrost, co poprawa stanu paznokci.

ps. podczytuję Was regularnie od kilku(nastu?) stron i przez Was mam już długaaaśną listę musthave olejów, kapsułek i innych dobroci do paznokci Kusicielki!!
Pewnie, że przyjmiemy
To fakt, portfel się kurczy od samego czytania :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora