Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - no to mocniej ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 10:22   #8
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Smile Dot.: no to mocniej ;)

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
no faktycznie widac cien

sugestia: moglabys popracowac wiecej nad ksztaltem oka poniewaz sa one w tym makojazu pierwszoplanowe a uwazam ze ksztalt nie wypracowalas do konca.

pozdrawiam
dziękuję ... faktycznie nie ładnie potraktowałam to moje oko... prawda jest taka... że się nie przyłożyłam do tej kreski bo zazwyczaj jej tam nie maluję - poćwiczę i się wprawię

Cytat:
Napisane przez black.coffee. Pokaż wiadomość
Ładnie, podoba mi się
cieszę się!

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5207521] Jak dla mnie cieniowanie na górnej powiece jest ok ale popracowałabym trochę więcej z dolną, ponieważ ona już nie jest taka "perfekt". No i może trochę przyciemnienia przy górnych rzęsach bym dała... No ale to takie małe moje sugestie..

Ogólnie makijaż jest fajny.... Pozdrawiam[/quote]

Dziękuję obiecuję, że wszystkie sugestie postaram się wdrożyć i zapamiętać

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Rzęski posklejane a dolne powieki różnia się od siebie pod względem nasycenia i nałożenia koloru - reszta oki
Mona - ależ ja dawno Cię nie czytałam wybacz niedociągnięcia następnym razem postaram się o coś dokładniejszego

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Cień niemal identyczny co kolor Twoich oczu Ale do rzeczy. Są niedociągnięcia w postaci niedokładnej kreski na dolnej powiece, słabo wytuszowanych rzęs ale całość sprawia raczej przyjemne wrażenie.
Dzięki! Podobnie jak pozostałym Wizażankom... Tobie też dziękuję za uwagi wszystkie postaram się zapamiętać i ... wykorzystać

__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując