Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - no to mocniej ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-06, 13:19   #17
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Talking Dot.: no to mocniej ;)

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ładnie, kobieco, wieczorwo trochęz rzęsami bym coś zrobiła,rozdzieliła+ zalotka?
dziękuję ! Z rzęsami coś zrobię..a zalotku trochę w sumie użyłam...ale jakoś tak się słabo podkręciły (bo ja zawsze podkręcam przed tuszowaniem)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
makijaż ładny,dobrze wykonany(przyczepiłabym się tylko do kreski na dolnej powiece bo tak jakoś nagle się urywa w zewnętrznym kąciku oka)
Zmieniłabym też kolor ust na bardziej wpadający w róż(na zdjęciach wydaje się raczej brązowawy-a może to wina mojego słabego wzroku?)

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne
dziękuję... krecha mi się urywa.. bo się szalona zmyła... oczy mi łzawią a to kredka - taka niemota ze mnie khol by się przydał...pomyślę

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Mnie sie nie podoba-kolorystyka jest taka nijaka + ten dziwny odcien ust Góra gryzie sie jakby z dołem-do tego ogolnie jesli chodzi o twarz-przydałoby sie wiecej podkładu,jakieis róż.No nie wiem ale mnie ten makijaz nie przekonuje;]
dzięki za komentarz na ustach mam tylko i wyłącznie błyszczyk..taki blady-bezbarwny..z resztą jest na zdjęciu proponujesz róż? - Przetestuję na pewno

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie bede powtarzac, zgodze sie z dziewczynami.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
I widać cień;D
Podoba mi się, że wzmocniłaś dolną powiekę czarną kredką. To dodało charakteru i pazura.
Mam chyba ten sam błyszczyk Wibo,Grejfrutowy? Bardzo go lubię, mój TŻ też(tzn on nie maluje ust błyszczykiem, broń Boże!, ale lubi kiedy mam go na ustach), bo mu się nie klei
dziękuję - a błyszczyk...hmmm no tak - rzeczywiście się nie klei w sytuacjach ekstremalnych

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Podoba mi się jak najbardziej
fajnie! cieszę się

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Ładnie CI w mocnej odsłonie
Popracuj nad techniką i będzie OK
dziękuję pięknie - technikę dopracuję
Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
No, teraz to rozumiem-wyrazisty makijaż Gratulacje za supercieniutką kreską nad górną powieką, mnie się tak delikatnej nigdy nie udaje narysować Kto Ci robi takie ładne zdjęcia?
dzięki! Kreska to efekt długiego ćwiczenia - początkowo też mi za Chiny Ludowe nie wychodziła dojdziesz do takiej wprawy, ze sobie będziesz nawet w okularach przeciwsłonecznych rysować cienko
a zdjęcia sobie sama robię... hehe...taka obsesja

__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując