Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadająca włosy i ciągle swędząca skóra głowy:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 15:23   #15
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Wypadająca włosy i ciągle swędząca skóra głowy:(

Cytat:
Napisane przez Lukasz32 Pokaż wiadomość
Zrobiłem te testy na alergię wziewne i pokarmowe i nic nie wyszło wszystko jest w porządku,dodatkowo zrobiłem na czynniki zewnętrzne jakoś tak to się nazywa i w Piątek mam dostać wyniki to napiszę czy może z nich coś będzie.
Do dermatologa zapiszę się jak będę miał ostateczne wyniki,bo tak 2 razy nie będę chodził...
Na forum polecono mi Szampon z rzepy,tonik Novoxydil,picie herbaty z pokrzywy i skrzypu,może warto zaryzykować zresztą prawie wszystko to ziółko,tylko Novoxydil chemia i jeszcze mało wydajny jest,ale da się przeboleć.
Co o tym myślicie?
Ogólnie myślę,że jednak czego bym nie wziął główne czynniki które powodują te wypadanie to bardzo duża alergia i hormony te całe DHT,które powodują ten łojotok i świąd,do tego włosy są osłabione,wyglądają jak siano,tyle,że są i tak wypadną.. + ten łupież nie wiem co to jest.. czym nie umyję włosów zaraz się przetłuszczają do tego jakieś dziwne maciupeńkie płatki mam we włosach,albo na końcu włosa czasem widzę jak wypadnie.
spróbuj, tak jak już wyżej ktoś Ci radził umyć głowę szamponem o jak najprostszym składzie.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując