Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-05, 12:15   #2944
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam takie samo wrażenie odnośnie receptur typu woda+gliceryna+jeszcze coś. Ale nie każde wodne serum musi być klajstrem, np to Charmine Rose z kwasem ferulowym jest bardzo przyjemne w używaniu, serum - niewidka.

Dobrze rozumiem, że jesteś zakupowo ograniczona do drogerii typu Rossmann, nie masz np Hebe?
Z tych drogeryjnych to może np Olay Total Efects albo Regenerist , oba z niacinamidem.
Dzięki za pomysł. O Hebe to tutaj nawet nie słyszano. Małe sklepiki pozamykane, sieciówki ograniczają swoją działalność, bo Rossmann dominuje.

W końcu jednak i do niego nie dotarłam i zamówiłam w necie Flavo C Forte. Mam też tonik dla tłustej cery, o którym nikt chyba jeszcze nie wspominał.

Cytat:
Uriage, Hyséac tonik złuszczający

SKŁAD
- KWASY AHA/BHA: ODBLOKOWUJĄ PORY - Działanie złuszczające: Kwas salicylowy 0.1%; Kwas jabłkowy 2%; Kompleks amfoteryczny (Glikolan Argininy) 3%: Przedłużone działanie złuszczające
- WODA TERMALNA URIAGE – działa kojąco i nawilżająco, wzmacnia barierę skórną
- Roztwór wodno – alkoholowy - stężenie alkoholu: 23% - wzmacnia działanie przeciwbakteryjne, reguluje wydzielanie sebum poprzez zwężanie ujść gruczołów łojowych; pH 4
- Bez sztucznych barwników, bez środków zapachowych, niekomedogenny, Hipoalergiczny
http://www.labo-uriage.pl/produkty/h...oczyszczajacy/
INCI: Aqua, alcohol, malic acid, glycolic acid, soduim hydroxide, uriage thermal, spring water, arginine, salicylic acid.

Alkohol bucha w nozdrza, ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza.
Czuję się wydezynfekowana Ważne, że nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej powłoki.

Nie wiem, czy zaczynać serum Bielendy z kwasem migdałowym i niacynamidem.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się w końcu na serum zastrzyk z kwasem hialuronowym DermoFuture, którego nie znalazłam niestety stacjonarnie w Realu, ani żadnym innym sklepie, więc zamówiłam przez Internet. Jak na złość () z początkiem sierpnia sera te (2 wersje - z HA i [URL=" C[/URL]) weszły do oferty Rossmanna w cenie 39,99 zł. Na stronie widzę, że pojawiło się też [URL=" serum odprężające[/URL] Tołpy.
Oferta tej firmy jest oszałamiająca. Zastrzyki, wypełniacze do ust, kuracje do biustu, mezoroller, kapsułki zapobiegające wypadaniu włosów. Medycyna estetyczna w drogerii

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2015-08-05 o 12:42 Powód: skład
mentha jest offline Zgłoś do moderatora