Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 22:44   #1958
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Po 6 dniach zmieniłam mani
Tak pisałyście o tych frezarkach, że w końcu też kupiłam. Kilka miesięcy temu chciałam ale jakoś się wahałam. Potem wzięłam od koleżanki na próbę i zrobiłam sobie dziurę w kciuku tym papierowym kapturkiem, więc zakup odpuściłam.
Wzięłam jd500 + frez midium do hybryd z Neonail. Nie mogłam już wytrzymać żeby przetestować [emoji14]: Ze wszystkich pazurów zdjęcie hybrydy zajęło mi małe 10minut. Krzywdy sobie nie zrobiłam i jestem zadowolona z zakupu. Wiem wiem u chińczyka można kupić frezy taniej ale chciałam mieć od razu jakiś porządny

Teraz rozpiszę się na temat hybrydy Mistero Milano Mam w końcu swój pierwszy kolor. Piękny, koralowy o nazwie Bogini namiętności. Moim zdaniem jakość bije na głowę NN, Semilac, Indigo, Chiodo i całą resztę którą używałam kiedyś.
Jest to mój pierwszy lakier z wyższej półki i szczerze przyznaję że warto Konsystencja w sam raz, nie jest gęsty ani rzadki. Pędzelek giętki, idealnie rozkłada się na paznokciu. Malowanie to sama przyjemność. Bardzo dobrze i równo sunie przy skórkach. Po wyjęciu z lampy pięknie błyszczy jak by był już pokryty jakimś topem. Kolor jest soczysty a nie "suchy i proszkowy" jak w przypadku wielu z Neonail czy Modeny. Nie mam żadnych smug, prześwitów. Położyłam 3 cienkie warstwy. Kolor przepiękny oczywiście przekłamany na zdjęciu. Jestem zakochana w jakości i kolejne zakupy zrobię w Mistero
fotka : MM Bogini namiętności, NN Bitter Sweet + syrenka Indigo
Placilas za ten frez 149 zl czy znalazłaś gdzieś taniej ?


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora