Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 10:30   #2063
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiecie, że nienawidzę się malować w miejscu publicznym albo wśród koleżanek? Np poprawiać pomadkę, błyszczyk. Wtedy wszystkie oczy skierowane są na mnie i za chwilę słyszę to magiczne, zawsze padające zdanie "POKAŻ, CO TO?!" i wtedy biorą produkt swoimi łapskami i ja sie tylko modle żeby nie odkręcały albo nie daj Boże swatchowały W gimnazjum często miałam takie koleżanki, co sobie pożyczały produkty do ust.. Brrrrr!!!! Aż mnie wzdryga na samą myśl.. Dla mnie produkt do ust to jak szczoteczka do zębów.
W ogole nie lubię jak ktoś maca moje kosmetyki...
Ja też swoich pilnuję jak lwica i wara to moje trofea. A co do kosmetyków do ust nie wyobrażam sobie pożyczyć od kogoś zaraz widzę na nich chodzące bakterie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora