Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-29, 19:14   #723
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Hey
Ja w swojej kolekcji również posiadam kilka pędzli Hakuro.

H50 kupiłam do nakładania podkładu, jest wykonany z miękkiego włosia, zbitego, fajnie rozprowadza podkład nie pozostawia smug sprawia, że buzia jest wręcz wypolerowana. Jedyną wadą jak dla mnie jest jego domycie ( Ja myję go po każdym użyciu, nie wyobrażam sobie inaczej i ciężko ze środkowej częsci pędzla go domyć) może macie jakiś sposób? piorę go mydłem Biały Jeleń tak jak resztę pędzli.
H21 kupiłam do nakładania różu i bronzera ale nakładam nim róż.Jest z miękkiego naturalnego włosia. Po praniu trochę śmierdzi ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.
H14 do konturowania pudrem The Balm Bahama Mama, sprawdza się idealnie Po praniu nic się z nim nie dzieje, nie odkształca się, nie gubi wlosia.
H77 - do rozcierania cieni załamaniu również jestem z Niego zadowolona, ładnie łączy kolory, po praniu nic się z nim nie dzieje,może po za tym, ze ogólnie pędzel nie należy do zbyt miękkich ale można to przeżyć.
H79 - dość duży pędzel z naturalnego włosia kozy do nakładania cieni na calą powiekę. Nie drapie, fajnie nakłada się nim cienie jedyna wada po praniu trochę włoski sa "roztrzepane"mam go dopiero miesiąc i nie wiem jak sprawa z włoskami będzie wyglądać dalej.
I to by było na tyle, jeśli chodzi o mój mały zbiór pędzli Hakuro. Mam zamiar jeszcze kilka dokupić
Chętnie poczytam co polecacie no i czy macie jakieś sposoby na pranie pędzli inne niż mydło Biały Jeleń?Bo Ja właśnie tym je piorę.
Ja przetestowałam do mycia i baby dream i różne inne i najlepszy biały jeleń w kostce Ja też planuję zakup kilku innych a posiadam H50s,H54,H78,H79 i H77 Mnie z moim H79 nic się nie dzieje (odpukać)
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując