Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 23:54   #136
Ola_22_poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Dziewczyny !!!!!!!!!!!!

Jak tak mozna.. Ja nie moge... jedna Kinga zdominowala wszystko... normalnie jak przeczytałam te wypowiedzi to sie strasznie dziwie.

Sprowokowało mnie to do rejestracji i wypowiedzenia się na ten temat.

Kinga rozumiem twoje niezadowolenie ale pierwszy raz poszlas na taki zabieg... wiec zaloze sie ze nie robilas wszystko jak trzeba. Ja mialam juz ten zabieg robiony 2 razy + uzupełnianie w ciagu ostatniego roku ... I wiem ze za pierwszym razem zrobilam pare rzecz zle....

Wymogi rzeczywiscie sa ale tak naprawde pierwszy dzien. NIC NIE WOLNO ROBIC Z RZESAMI !!! Z tego co widze masz bardzo tlusta cere a to minus przy grzebaniu kolo oczu zawsze no i twoje brwi i rzesy nie wygladaja na geste a za razem dosc slabe ...

wczesniej pare zabieow typu henna i inne upieszajace rzesy co za tym idzie osłabiasz je... pozniej idziesz do salonu ...

Zaloze sie ze chcialas dluuuugie..... masz dlugie ale jak na slabe rzesy zaklada sie dluuuugie to pozniej wypadaja... no bo jak.... zaraz sie zacznie ... no tak ale pani zakladajaca rzesy powinna wiedziec ze nie mozna...

kazdy kto kiedys komus cos sprzedawal to wie ze jak sie klient uprze to nie ma szans mu przepowiedziec (wiem bo sama jestem kwiaciarka i czasem jak babciulka przyjdzie i sobie cos wymysli to sie smiac chce) ....

.... a teraz siedzisz na forum i narzekasz porownujac zabieg przyklejania kepek do przedluzania rzes ... to jak porownywac ciuchy z lumpeksu z markowymi wdziankami....

400 zl - prawda malo nie jest... ale duzo.. nie sadze.... za to jakie to wygodne i ile czasu sie oszczedza rano.. nic nie rozplywa sie....

Nie zakladalam nigdy w tym salonie ale w kazdym salonie jest tak samo bo to robi sie tylko w jeden okreslony sposob wiec nie ma co mowic o jednym miejsu tylko o calym zabigu ...

tylko skoro to takie zle to ... czemu tyle kosztuje? i czemu kobiety sie o to zabijaja.... dlaczego tak bardzo mi sie to podoba? dlaczego tak wiele kobietek chodzi juz zawsze na ten zabieg i zapomina o tuszach? a wszystkie Panie na forum sluchaja jednej Kingi ktorej sie nie podobalo....

Porownywac kepki to przedluzania rzes ... dobre dobre...... to juz powinno was sklocic do refleksji na temat wypowiedzi kolezanki....

P.S. - przepraszam za bledy z powodu poznej pory
Ola_22_poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując