Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-01, 11:49   #146
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Może maniaczką rosyjskich kosmetyków nie jestem, ale miałam i wciąż mam ich trochę. Podsumuję to, co mi się udało przetestować.

1. Planeta Organica, ajurwedyjska maska do włosów - to mój hit tego miesiąca. Działanie i zapach 10/10.
2. Natura Siberica, mydło śnieżne - obecnie go używam i szału nie robi. To zwyczajne mydełko w kształcie śnieżki. Pachnie kwiatowo, nic szczególnego nie robi.
3. Love2mix - miałam szampon i maskę z efektem laminowania, były super, na pewno jeszcze wrócę do tego zestawu.
4. Natura Siberica, krem na noc do skóry suchej (zielone opakowanie) - na pewno nie do skóry suchej i na pewno nie na noc. Do mojej mieszanej (w kierunku suchej) cery okazał się za słaby. Po 30 minutach od nałożenia wchłaniał się do matu i czułam dyskomfort. Nie zapycha, nie uczula, ale konsystencja jest zbyt lekka.
5. Babuszka Agafia, maseczki w saszetkach - uwielbiam oczyszczającą z niebieską glinką i fitoaktywną witaminową. Innych na razie nie miałam, ale będę testowała dalej.
6. Babuszka Agafia, olej do włosów wzmacniający (zielona butelka) - najlepszy olej do moich włosów (cienkie, długie, puszące się). Jak tylko mi się kończy zamawiam następny. Jedyna wada, to że ma w środku ziarenka, które się wylewają razem z olejem.
7. Natura Siberica, seria rokitnikowa - miałam z niej szampon, odżywkę, maskę, odżywkę w spray'u, piankę do włosów i utrwalający spray (taki niby lakier do włosów). Wszystko było super i godne polecenia, poza tą zwykłą odżywką w spray'u. Moim zdaniem nie robiła z włosami nic.
8. Babuszka Agafia, gęste amarantowe masło do ciała - ciekawy zapach na chłodniejsze miesiące, nawilżenie przyzwoite (moja skóra ciała jest ekstremalnie sucha), cena i wydajność też na duży plus.

Więcej na razie nie mam/nie przypominam sobie, ale jak coś się pojawi, to dam znać Ogólnie uważam, że rosyjskie kosmetyki mają super ceny jak na ich jakość i składy. Jedynie Natura Siberica lubi poszaleć w tej kwestii, ale w porównaniu do typowych marek drogeryjnych w Polsce, to i tak wypada o niebo lepiej.
Olej w zielonym opakownaiu to chyba odzywczy, a nie wzmacniajacy Co do ziarenek to mozna re rurke odkrecic od wlotu i ja wywalic ,ja tak zrobilam. Bo i tak e ziarenka jak sie zmacerowaly z olejem, to oddaly co trzeba :P A same w sobie jako ziarenka zadnych wlasicwosci nie maja.

Ja ogolnie uwazam, ze najfjniejsze skladowo i cenowo kosmetyki ma Babcia Agafia. Mialam kilka kosmetykow Natury Siberici i Planety Organici, ale nie zachwycily mnie, a ceny zdecydowanie wyzsze niz te babuszkowe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując