Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Ecolore
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-01, 14:01   #239
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ecolore ma cudne róże, Ewa, świetne zdjęcie porównawcze W Coralisso wyglądasz jak milion dolarów! Niestety mnie odrzuca fakt, że większość kolorów ma drobinki, mnie rażą nawet te najdrobniejsze, mam wrażenie, że w słońcu świecę się jak na bazarze Nawet w Dusty Pink od Amilie mnie drażnią, mimo, że kolor i formuła są bardzo przyjemne. Inna sprawa, że mam cerę trądzikową i rozświetlające wykończenie nie wygląda na mnie korzystnie.

Co więcej - brak próbek naprawdę utrudnia testy, uważam, że właścicielka powinna się poważnie zastanowić nad ich wprowadzeniem. Spora część minerałomaniaczek nie kupi biga na ślepo bez uprzedniego sprawdzenia koloru. Ja na przykład chciałabym spróbować choć 2-3 odcieni różów i linerów, ale jak, skoro sampli kupić się nie da, a kiedy zamawiałam miniaturki podkładów Ecolore na Minti i poprosiłam o próbkę Casabelli, nawet jej nie dostałam.

(Ostatecznie wzięłam Warm 0, 1 i 2. Zobaczymy który będzie pasował.)
Bardzo dziękuję, nie spodziewałam się, że będę aż tak często sięgać po Coralisso, ale dla mojego typu urody jest idealny, do tego jeszcze to piękne rozświetlające wykończenie

Zapewniam, że Ecolore nie ma żadnych drobinek, dają one jedynie poświatę, Bubble Gum po nałożeniu w większej ilości ma bardziej srebrzyste, widoczne wykończenie, ale kilka ruchów pędzlem i nic nie widać. Petit jest najbardziej mokry, ale znowu jako jedyny może osiadać w porach i je podkreślać Powiedziałabym, że mają takie świetlne (może lepiej zabrzmi luminous) wykończenie, co zresztą widać na zdjęciach Miałam kilka próbek Amilie i one w porównaniu do Ecolore mają drobiny, a nie drobinki Nadal waham się na kilkoma kolorami, zwłaszcza zachwalaną Audrey, ale nie wiem czy osiągnę pełnię szczęścia po kolejnych zakupach, zwłaszcza, że mnie jakoś nie ujęła konsystencja kosmetyków tej marki

Także jestem za wprowadzeniem próbek -nawet najlepsze swatche produktu jakim jest róż, podkład, czy brązer nie pozwolą na idealne zgranie, jeśli nie sprawdzi się go na sobie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując