Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-24, 16:23   #983
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53577438]

Masz bardzo ładne paznokcie, a ten lakier mi się strasznie podoba-zdradzisz numerek i markę?

Raz na jakiś czas hybrydę można zrobić. Mam koleżankę, która nosi hybrydę non-stop i chwali, ponieważ dla niej to szansa na zapuszczenie jakichkolwiek paznokci. Więc jeśli się nad tym zastanawiasz-według mnie można zrobić hybrydę, raz na jakiś czas nie zaszkodzi, a może nawet pomoże-ze zwykłym lakierem jest tak, że zazwyczaj się go zmywa co 3-4 dni, a potem maluje na nowo, a zbyt częste traktowanie paznokci lakierami i zmywaczem też im nie wychodzi na dobre.

Widzę to na własnym przykładzie-od początku października nie maluję paznokci i widzę, że zrobiły się znacznie twardsze(uwielbiam wkurzać ludzi stukając paznokciami o blat ), mocniejsze, w ogóle się nie łamią i rozdwajają. Wcześniej malowałam je(a tym samym je zmywałam) ze dwa razy w tygodniu i się to odbijało na stanie paznokci, były miękkie i ciągle mi się któryś łamał.

[/QUOTE]

Ten lakier to Golden Rose Rich Color, nr. 120 Mój jeden z najtrwalszych lakierów
No właśnie, a ja mam takie kruche nawet jak nie maluję, ale może to wina odstawienia olejków
Dlatego zastanawiałam się nad zaczęciem robienia sobie hybryd, gdyż podobno po tym stają się twardsze, a ich miękkość to moja zmoora. Ale nie chcę, by przez to straciły na długości czy na grubości, bo nie mam specjalnie cienkich paznokci.
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując