Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-29, 12:28   #1549
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez martaaa84 Pokaż wiadomość
Witam,

mój naturalny kolor to ciemny blond. Od wielu lat rozjaśniany pasemkami. W ciagu ostatnich 3 m-cy dwa razy nieudane ombre (na górę kładzione ciepłe odcienie na poziomie 5 i 6, ktore szybko rudziały). 3 tyg temu położone na całość Loreal excellence 10.21, lekko ochłodził tą rudość ale szybko się wypłukuje.

Chciałabym radykalnie zmienić kolor włosów na ciemny brąz. Temat "czy mi będzie pasować" mam przemyślany, chodzi mi wyłącznie o sprawy techniczne Pomimo, iż będę farbować u fryzjera, chciałabym się trochę Was podpytać Zamierzonym kolorem jest ciemny brąz z Welli Koleston 3.0. Nie wiem tylko, czy na takie jasne włosy jak moje nie należałoby kłaść z tej palety 4.0 średni brąz, czy po prostu on równieżnie wyjdzie bardzo ciemny. Powiem tak - wolę, by wyszło za ciemno niż za jasno. Żadnych typowo ciepłych ani chłodnych odcieni, zwykły ciemny brąz.

A druga sprawa - czy w moim przypadku konieczne jest zrobienie wcześniej pigmentacji? Szczerze wątpię, czy fryzjerka mi ją zaproponuje czy doradzi..,
Moim zdaniem pigmentacja by się przydała. Ale zdecydowanie wybrałabym 4.0, bo 3 wyjdzie po prostu czarno.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując