Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 12:22   #518
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez ania621 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mnie też uczulił semilac. Stosowałam go pół roku i po tym czasie dopiero wystąpiły krostki z wodą... tylko na dwóch palcach na neonowym kolorze... myślałam że jest bardzo napigmentowany i dlatego zdjęłam hybrydę od razu i pomogło... po kilku dniach zniknęło smarowałam kremami i piłam wapno... Po miesiącu zrobiłam nową hybrydę, użyłam bazę i top z semilaca, cliner też a lakiery cosmetics zone i znowu na 2 palcach wyskoczyły mi krostki z wodą... tym razem nad paznokciami na skórze ... wydaje mi się że to na któryś produkt semilaca top albo baze ale czemu na 2 paznokciach tylko to nie wiem... i teraz się zastanawiam czy zdejmować hybrydę ... czy poczekać jak się sytuacja rozwinie... czym smarowałyście te krostki żeby pomogło?
Za jakiś czas niezależnie od tego, czy zdejmiesz czy nie, nie zmieni to sytuacji. Do smarowania to masę rzeczy... maści sterydowej nie będę Ci polecać, bo każda będzie dobra. Poza tym tribiotic, unigel jak już popękają albo zrobią się ranki, olejek z drzewa herbacianego - to taki top3. Można moczyć w wodzie z solą, podobno niweluje swędzenie.
To, że tylko na 2 paznokciach, to normalne, u każdego chyba się zaczynało na kilku. Ja mam uczulenie od długiego czasu, czasami mnie uczuli coś nowego (jak np. teraz żel easy-off z dobrej rady), to wtedy już na wszystkich palcach prawie, ale z różnym natężeniem. Pozostaje mi doradzić poszukanie hybrydy, która Cię nie uczuli albo rezygnację z hybryd, bo jak już Cię choćby ten Semilac uczulił, to już tak zostanie, może być tylko gorzej.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując