Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-02, 19:37   #1645
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi się zrobiły podczas pierwszej ciąży i jeszcze dotąd nie udało mi się ich zlikwidować Generalnie smarowałam się kremem z filtrem, ale podczas ciąży z powodu hormonów, bardzo łatwo złapać jakieś przebarwienia szczególnie jak przypada ona na wiosnę - lato
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi wyszły w dwóch miejscach. Kupiłam te serum Clarins, póki co nie widzę żadnych efektów. Zuzylam z 1/3 opakowania. Mi się wydaję, ze tego typu produkty działają raczej prewencyjnie.
Na zmiany to pozostaje już tylko laser.
Rozumiem, dziękuję za informacje Po prostu jakoś mi się wydawało, że na ciele ogólnie, to tak. Ale nie pomyślałam, że na twarzy też. Dobrze wiedzieć na przyszłość Okres letni jest pewnie najgorszy pod tym względem

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie pamietam do kiedy, ale lepiej sie pospiesz, bo juz same resztki zostaly

Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl
A mnie serum akurat nie podeszło. Lotion tak, krem tak, ale serum nie. Lepiło się i miałam wrażenie, że robią się zaczerwienienia i gulki. Mam jeszcze trochę, to jeszcze raz sprawdzę dla pewności

Muszę się zebrać do tej S., ale o dziwo ciągle mi nie po drodze A jak już się zbieram, to kasę przepuszczam na ciuchy

A właśnie, miała któraś z Was spodnie TIFFI? Czy mają normalną/typową rozmiarówkę? I czy są jakieś kody do ich sklepu albo na Mostrami?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora