Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-18, 14:59   #4351
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadlam sie przywitac

buahot jaka okazja ci sie trafila hehe oby nie kazali ci w koncu odeslac jednej
co do linka- ludzie juz chyba naprawde sie nudza... myslalby kto jakie to interesujace o co jest nasz spor dobrze ze tak malo osob wymienila, bo moglaby jeszcze z 3-6 dopisac

i uciekam, milego dnia kochane!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


dawaj pare newsow z pracy, pocieszymy i posmiejemy sie
czyli masz to samo z tym czarnym lorkiem co ja
to jak biala schauma bosko... to moze sprobuj np schaume do farbowanych, czerwona ona ma jeden silikonik dimethicone? ja lubie ja tez, kiedys namietnie uzywalam... a teraz w ross promo za 400ml za ok 7zl chyba biala jeszcze sobie dokupilam jedna hehe

a jak malujecie sie cieniami to polece wam paletke wibo diva- boskie sa i mega trwale- ponad 12h i ani drgnely mi ostatnio
maja metaliczno-drobinkowy efekt wiec nie kazdego zadowola, ale sroczki jak najbardziej i bardzo wydajne- teraz w ross chyba za 7zl.
no to kupie Shaume w takim razie
wiesz tu juz nawet nie chodzi o marudne klientki ale o kierowniczke, ktore ma wielkie ambicje i chce miec sklep idealny a tak sie po prostu nie da

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba w końcu udało mi się coś załatwić z tymi głąbami z All, chociaż jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem
ale rozmawiałam z drugą jakąś kobietą i oczywiście też już chciała mówić, że wszystko sprawdzi i do mnie oddzwoni to jej się roześmiałam do telefonu i powiedziałam, że czekam już zbyt długo, jestem ciągle zwodzona a nadal nie mam ani pieniędzy ani paczki i że rozmawiałam już z policją co mam z tym zrobić i jak tym teraz pokierować, aby odzyskać pieniądze.
To od razu była inna śpiewka, sprawdziła wszystko NATYCHMIAST, przepraszała mnie i prosiła o podanie numeru konta, więc jej go od razu wysłałam i czekam.
Nawet zapytała mnie czy w ramach rekompensaty przyjmę od nich jakiś gratisowy prezent powiedziałam, że w ogóle mi na tym nie zależy, tylko chcę odzyskać swoje pieniądze więc powiedziała, że oni zawalili i proszą, abym przyjęła od nich gratis.

Teraz czekam na kasę



Bunny mega podobają mi się teraz Twoje szponki! kurczę, aż sama się sobie dziwię, bo takie długie i ten brokat to już byłoby dla mnie zbyt wiele, ale serio, są piękne

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


mnie się @ już skończyła wczoraj
przez długi czas miałam takie mało bolące ale ciągnęły się przez tydzień a teraz od dłuższego czasu, mam mocno bolące, ale za to 3 dni i po sprawie oczywiście wszystko ze mną w porzo pod względem zdrowotnym


Kochana, też miałam 105, nie zapychał, krycie porównywalne z revlonem ale sporo lżejszy od niego, nie czuć go na twarzy, ale niestety ciemnieje to niestety prawda
chyba, że masz suchą skórę to może tego unikniesz, ja mam tłustą i niestety... a tak to nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Trzymał się długo, ładnie wyglądał. Matowienie nie jakieś super, takie w normie. Kilka godzin i trzeba było coś poprawić.

Miałam jedną tubkę 11 miesięcy przez ostatnie pół roku go nie używałam i kilka dni temu ją otworzyłam i wyciapałam się po twarzy to była masakra, chyba się zważył czy co, może już nie był przydatny, ale byłam dosłownie pomarańczowa
ja tez mam tłusta i nie zauwazylam zeby ciemnial
ale tez popatrzylam na sklad mojego i tego co jest podany na KWC i moj wyglada skladowo troche inaczej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Kitka dobrze,że się w końcu wyjaśniło ciekawe czy wyślą Ci gratis heh

Exclusivee daj znać jak ta maska


A mi przyszła oferta,że mogę już przedłużyć umowę w Plusie i nie wiem jaki telefon wybrać teraz pół dnia pewnie nad nimi spędzę
ja teraz w plusie biore ten
http://img.interia.pl/komputery/nimg...TC_5398621.jpg

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Bunny to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora