Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Bułgarii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-09, 14:48   #3
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: Bułgaria

Witam
2 tygodnie temu wrocilam z Bulgarii,bylam w malej miejscowosci-Kranevo, ktora lezala 6 km od Złotych Piaskow.Co do cen to(tam gdzie ja bylam)alkohol jest bardzo tani oraz ciuchy(ale byle co)natomiast jedzenie i np.bizuteria to ceny porownywalne mniej wiecej do naszych,byly tez tam kosmetyki np. bourjois ale na miejscowych straganach tak,wiec raczej nie ma co liczyc na to, ze tusz nie jest podrobkaz miejsc, ktore odwiedzilam byly piekne ogrody Bałcziku naprawde super dla tych, ktorzy uwielbiaja kwiaty, strumyki itp. oraz Złote Piaski ale nie przypadły mi do gustu ze wzgledu na ceny,same 5 gwiazdkowe hotele i pelno knajpjedynie plaża mi sie podobala.Odnosnie Kraneva jest to mala miejscowosc,kilka hoteli,pasaz ze straganami,sklepy z zywnoscia i fajne knajpki z muzyka na zywo,tak wiec jak sie wychodzi wieczorem to czuje sie ten klimatJa bylam w hotelu "Albatros"-jedzenie dobre,pokoje-sredni standart,plaza blisko,ogolnie nie jest zle ale dla wygodnych byly hotele blizej plazy o wyzszym standarcie(np.z basenami itp. luksusyplaza czysta morze cieple,bardzo slone i rowniez czyste.Nie wiem jaka informacja jeszcze bylaby dla ciebie istotnaogolnie kraj mi sie podobalPozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując