Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-17, 14:53   #1496
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej, czy do mycia ocm wystarczy taka sciereczka z mikrofibry np z biedronki? bo tam tez chcialabym kupic olej lniany, nie wiem czy tam dostane ale jak sie uda to mialabym prawie wszystko w jednym miejscu
Może być, a nawet powinna... Większość z nas ma właśnie niebieską ściereczkę z biedronki

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za tak wyczerpującą i dokładną odpowiedź
Przeglądam ten wpis i będę naprawdę zastanawiać się nad zamówieniem dobrego mineralnego podkładu. Dziewczyna opisuje to w sposób naprawdę świetny i z pewnością ułatwi mi to poszukiwania

Jak tam stany Waszych cer? U mnie lekki wysyp ale to chyba "zasługa" @... Dziś zmieniam moją mieszankę, zakupiłam oliwę z pestek winogron i już czeka na mnie mikstura, efekty opiszę wieczorem
A niech na zdrowie tyle wiedzy ;-)
Ja już po kilku miesiącach nie mam żadneych wysypów, coś tam w okolicy okresu się zdarzy, ale szybko znika i jest niewielkie, w prównaniu z tym co miałam kiedyś...

Cytat:
Napisane przez XoXJuSsStYnKaXoX Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam pytanko: czy można zrobić mieszankę do OCM z olejku myjącego z biochemii urody i oleju rycynowego? Czy to musi byc jakiś inny olej?
Można, ale bez dodawania emulgatora. Jeśli masz już wymieszane wszystkie skłądniki - nie możesz. I polecam patrzeć też na składy, co jest w np. tym olejku z iochemii jk tylko rozpakowaujesz paczkę (same oleje, witamina, i olejek eteryczny - czyli wszystko co się używam w OCM;-).

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
o rany, nie miałam pojęcia, że tak to wygląda. jakbym miała nakładać filtr, a potem 1-5 warstw podkładu to chyba bym się pochlastała
5 warstw jest przy najmniej kryjącej formule, gdy robię makijaż, na ekstremalne warunki;-), albo akurat mam duuuużo do ukrycia na twarzy.

Cytat:
Napisane przez mistymixx Pokaż wiadomość
ja dopiero odkrywam masę świetnych porad tu na wizażu i na YT. Żałuję, że wcześniej wszystko testowałam na sobie, zamiast najpierw poczytać opinie innych dziewczyn
Kochana ja Cię pocieszę, bo przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęłam gdy internet był dostępny jedynie w kawiarenkach interentowych, a za godzinę się pałciło 5 zł jeszcze!!
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując