Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZARA 3-miasto - czy będzie następna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-12, 20:34   #1
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945

ZARA 3-miasto - czy będzie następna?


Drogie wizażanki (szczególnie z 3-miasta), może wątek który stworzyłam uznacie za dziwny, ale...
W Gdańsku jest tylko jedna Zara - no doba, o.k.
W Trójmieście jest tylko jedna Zara - niefajnie :/

Właśnie chciałabym poruszyc temat, dlaczego u nas tutaj jest narazie tylko jedna Zara. Wiadomo, zanim otworzono Bałtycką nie było wogóle, ale chodzi mi głównie o to, czy widzicie moze jakieś perspektywy by w najbliższym czasie (max do Euro) powstała jeszcze jedna? Wiem ze obecnie mamy "kryzys", ale to nie przekreśla wszystkiego.
Bo np. w Poznaniu są dwie, Wrocławiu też, a tutaj tylko jedna. Co prawda bardzo duża i dość dobrze zaopatrzona, ale to i tak nie to samo, co jak by były dwie a tym samym i tak większy wybór.

Można by powiedzieć, że Gdańsk jest trochę mniejszy niż wspomniane miasta, ale przecież razem z Gdynią i Sopotem (najdroższym miastem w kraju) tworzy chyba dość dobre zagłębie potencjalnych klientów Wogóle masa ludzi tu z jeżdża też z Wejherowa, Tczewa, a nawet Słupska i Elbląga na zakupy!
A Zara jak była jedna tak jest

Szczerze przyznam, że miałam nadzieje, że powstanie może w Gdyni po rozbudowie Klifu, ale otwarcie nowej części już było a tu
Jest MaxMara, Escada (tańsze też np. H&M), a Zary jak nie było tak nie ma

Jeśli jest tu ktoś może z zarządu, to apelujemy o drugą (bo znam też inne osoby którym by zależało)

I czy są jakieś szanse/mozliwosci/pogłoski by powstała następna? Może cos ktos wie dokładniejszego
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując