Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 23:11   #1902
polskablondynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 41
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

[quote=cloche;9887783]hahaha
ach dziewczyny no! dajcie blondynce poreklamować... ale nie ma co, zainteresowałam się. weszłam na stronę... drogie to jak pierun! przejrzałam składy dwóch kremików... nie to, że złe, ale... kosmetyki naturalne można dostać kilka razy taniej. poza tym nie podniecałabym się, one tak samo mogą uczulać, zapychać i w ogóle... a w życiu bym tyle za krem nie dała!!! no chyba że by cuda ze mną robił... ale cudów nie ma, a całkiem dobrze radzą sobie ze mną apteczne perełki




Koleżanko, wiele użytkowniczej tego forum poleca lub recenzuje kremy z najwyższej półki, co oznacza, że są tu osoby, które stać na takie rzeczy i chętnie wydają setki złotych zarówno na kremy jak i kolorowe kosmetyki. Przejrzałam dokładnie recenzje - dziesiątki pozytywnych opinii o Clinique, Estee Lauder, Lancome itd, itp. Tu nie ma samych oszczędnych osób! I Fridge nie jest najdroższy z tego wszystkiego. To absurd, żeby cena tych kosmetyków tak wszystkich rozjuszała?!
polskablondynka jest offline Zgłoś do moderatora