Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 14:21   #1256
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Na mazidłach są maceraty i kwasy hialuronowe, z tym, że te kwasy są w wersji roztworu i proszku. Na BU były w wersji żelu i wydawało mi się, że żel jest lepszy w obsłudze. Gdybym zamówiła macerat i ten żel przykładowo w proszku, to nie wiem jak tego używać, dosypywać, czy od razu zmieszać.
No i podobno jakaś dziewczyna dostała alergii od kwasu hialuronowego w roztworze, bo jakiś konserwant ją uczulił i tego się też obawiam.
Może faktycznie spróbuję z tym serum? Myślisz, że mnie nie podrażni?

Co do ziół to bratek źle działał mi na pęcherz, a drożdże nic nie pomogły, a piłam po pół kostki dziennie przez 3 miesiące. Zero skutków ani na włosy, ani na cerę.
Wierzbownica podobno hamuje androgeny i dlatego ją piję, ale wątpię czy pomoże.

Z BU może i bym zamówiła coś do oczyszczania, ale jak już to chciałabym zamówić wszystko z jednego sklepu, żeby było taniej.
Coś do nawilżania i oczyszczania.
Nie wiem jak reagujesz na algi, ale nic poza tym Cię nie podrażni bo pozostałe półprodukty znajdują się w naszej skórze, a konserwanty na e-naturalne mają dość łagodne. Może poczekaj aż do mnie przyjdzie , tez mam wrażliwa buzię i jeśli coś będzie się dziać to napiszę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora