Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 20:29   #3104
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Sama sie zaskoczylam Jakis czas znalazlam strone o tym jak rozszyfrowac kiedy kosmetyk zostal wyprodukowany http://turmaniowo.blogspot.com.es/20...ow-jak-je.html
Tutaj pisze ze dwie pierwsze cyfry kodu to rok produktu, czyli moja kredka do brwi z Diora byla wyprodukowana w 2000 roku bo na poczatku bylo 00.
Z kredki jestem zadowolona, ladnie sie nia maluje i ma odpowiednia teksture. Najlepsze bylo to ze jak sprawdzalam testerem jaka ona jest to wogole sie przerazilam. Nie bylam w stanie namalowac ani jednej kreski na mojej dloni, taka byla sucha. Zaufalam jednak tej marce i zaryzykowalam. Pozatym tester tej kredki byl w kolorze niebieskiej a w pudeleczku byl bialy.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Na pewno? Co kilka lat firmy zmieniają kody, a kalkulatory kosmetyczne mogą mieć nowe w bazie i wtedy przekłamują.. Produkt sprzed 14 lat miałby zupełnie inną szatę graficzną opakowania, więc z pewnością zastanowiłby Cię "niedzisiejszy" wygląd
Organza, byc moze masz racje. Sama sie dziwie ze ona tak dobrze sie sprawuje. Tak jak pisalam wczesniej ta kredka jest biala, na testerze byla niebieska i ta wlasnie z testera to napewno miala z 30 lat!!! Jak usilowalam przetestowac ja na mojej dloni to z przerazeniem popatrzylam na ekspedietke i wierz mi ze bez slow zrozumialysmy sie od razu. Nie wiem jak Wy ale ja czasami widze na szafach dobrych mark produkty ktore sa juz zniszczone, wyblakle, przesuszone. Dobre marki powinny dbac o to zeby jakosc produktow do przetestowania byla dobra. Kto chcialby maznac sie lakierem do paznokci ktory juz sie zwazyl, albo wyprubowac roz ktory po kilku latach wyblekl i wyglada nijako ?!
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując