Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 11:27   #3987
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja nakładam 1,5 godziny przed zabiegiem a do salonu też mam 10 minut samochodem więc zmywam przed wyjściem. Pokryj powierzchnię i przyłóż do niej np. woreczek śniadaniowy, sam się przyklei i będzie trzymał. Efekty będą dużo lepsze, bo nie wytrzesz maści w ubrania I nie przesadzaj z ilością. Ja na początku nakładałam grubą warstwę ale nie ma takiej potrzeby.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja.
Tak mi się przypomniało. Koleżanka robiła ostatnio usta i okazuje się, że na powierzchniach gdzie skóra jest cienka, Emlę nakłada się na 20-30 minut, to wystarczy. My depilujemy skórę o większej gęstości, dlatego godzina to norma.
No, nooo... i dlatego tak ją lubię..., chociaż ostatnio usta robiłam ze znieczuleniem dentystycznym. Rewelacja, nic nie czułam... A co do depilacji to emlą znieczulałam tylko paszki i bikini, bo łydki nie bolały. Emlę powinno się trzymać do godziny, bo później skóra bieleje. oczywiście nie na stałe... Ale po godzinie znieczulenie jest optymalne..., tak mi zalecał lekarz i w sumie to z testów na sobie to chyba prawda.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując