Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 21:21   #4416
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Zapodałam sobie maseczkę rozpływającą E i liczę, że zniknie te 10 lat, o które się dziś postarzałam[emoji6]

Never zazdraszczam tarte! [emoji7]

Magda, najlepiej zadzwoń anonimowo do jakiejś inspekcji pracy i wypytaj jak to jest. Oni darmowe porady dają, a znają się najlepiej. Przytulam mocno! Mam nadzieję, że uda Ci się wyrwać wolne za przepracowane weekendy chociażby!
Aż tak źle ?


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Zawsze jak jestem w SCC to w S. mocno tłoczno ze dwie-trzy babeczki trafiłam tam fajne, resztę przemilczę. Za to dzisiaj w GK Pani malowała kobietę hm... Nie malującą się i z higieną też chyba nie do końca tak na codzień, chłopak w kapturze obdarty więc coś się zmienia z podejściem konsultantek może i dresik Code zacznie u nich być miłe widziany na klientkach

Próbuję jeszcze raz wrzucić zdjęcie, może nie obróci
klask i:

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzięki jeszcze raz dziewczyny, nacytowałabym ale uciekam zaraz w miasto wiec dziękuje zbiorczo .
Byłam w Sephorze, testowałam nowości zapachowe.
Nowa Miss Dior- zapierdziane gacie starego dziada, nowa Bottega bardzo ładne ale dla mnie za ładne, przypominają mi jakiś zapach z dzieciństwa ogólnie bardzo pozytywnie, nowe Tresor ładne podobne do klasyka ( piszę o La Nuit czy jakoś tak ), nowe BonBon nic mi nie urwały, dalej już nie pamiętam .
Zwróciłam jednak puder Narsowy, babka nie chciała ode mnie rzodkiewki ani próbek więc ok no i to tyle .
Udanego wieczoru
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora