Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 08:39   #1257
Moon91
Zakorzenienie
 
Avatar Moon91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 768
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Nadziejko, nieładne te żabowe pazurki znaczy tylko ten półprzejrzysty lakier mi się nie podoba, bo holo-cekiny? ładne

Moon napis wizaz.pl wszystko zasłonił ale chyba musisz je podpiłować troszkę, żeby nadać kształt

Elizasz, łaadny frenczyk, a wzorki to kwestia wprawy nie są złe

tak to prawda. szczerze mowiac za duzo sie z nimi nie mocowalam wiec nie sa isealnie zrobione

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Ej!!! Nadziejko! (boze ale to glupio brzmi Gdyby co to mozecie mowic mi Karolina )

Koncowke zostaw bo jest super! Zmaz patyczkiem tylko górę, ten zielony, bo nie wygląda korzystnie, ii zmieni na naturalny

Aha i zamien na gwiazdki bo Ci sie wiesz co dostanie!!! A ja tego nie chce Elizasz - moze wzorek gdzieniegdzie jasniejsy i ciemniejszy, ale pomysl z kolorami wg. mnie fajny

a mi się wydaje, ze Moon nie tylko powinna podpiłować, a zadbac o paznokcie, bo jakos tego tutaj nie widze... no chyba, ze tak to zdjeie ukazuje.

Malinko kolory boskie!!

Sabbatha -następna z boskim lakierem! Ale Malinka ma racje mi tez sie zdarza brokatem haczyc
mysle ze tak po prostu zdjecie wyszlo. zdjecie z fleszem to bylo wiec ukazuje kazda niedoskonalosc
__________________
"Ever so slowly
Ever so surely
Ever so secretly
You allure me
I am the blind sky
You are the starlight
Feeding a flame
Through the shade of midnight"


Kuba
Moon91 jest offline Zgłoś do moderatora