Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-28, 19:40   #4139
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to bez sensu:/
na answear z okazji urodzin daja 30zl na zakupy i nawet jak oddasz zamowienie lub anulujesz, daja Ci te 30zl i mozesz na nowo wykorzystac z bonami tak samo...jedynie jak jest promocja to jest problem
Pamietam jak raz kupilam bluzke podczas promocji, okazala sie za duza, wiec ja odeslalam i chcialam kliknac mniejsza, ale juz nie bylo promocji i kosztowala duzo wiecej. Zadzwonilam do nich i niestety nie moga mi jej dac w tej cenie, w ktorej kupilam wieksza bo to wlasnie osobne zamowienie, ale za to zaproponowala kod na -10% zamowienia zawsze cos
Ja też sobie chwalę Answear, a Zalando ma już u mnie spory minus.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46220618]Ale dziadostwo.[/QUOTE]
No, a przy tym na maila nie dostałam nawet odpowiedzi, a panienka na infolinii była w stanie jedynie przekazać "trudno, nic się zrobić nie da".
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jak ja sie ciesze, ze tej bazy nie kupilam w ciemno, choc chcialam. Wzielam probke, u mnie sie kompletnie nie sprawdzila. Podklad ( ktory bez bazy trzymal sie calkiem niezle) po prostu splynal mi z buzi po kilku godzinach:/ Ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie ok

Tez mnie to spotkalo, zamawialam tacie buty, cos mi sie popierzylo z rozmiarem ( to znaczy ja popieprzylam ), anulowalam zamowienie i bylo po bonie

Dostalam Even Better w mulatkowym odcieniu, szalowo Zamowilam w koncu clarinsowy Lip Perfector w kolorze Rosewood Shimmer, daje efekt my lips but better Bardzo mi sie podoba
O matko, to mnie podłamałaś z tą bazą, bo u mnie w ogóle podkłady mają tendencję do spływania, a z Laury to już chyba pójdzie jak ze skoczni mamuciej .

Mam nadzieję, że po takich samych przejściach z bonami na Zalando łączysz się ze mną w bólu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora