Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy tak schudnę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 07:16   #12
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Czy tak schudnę?

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
a co w tym jest śmiesznego? nie każdy jest tak zmowtywowany i silny psychicznie jak Ty , więc jeśli Ci się to nie podoba nie wchodź na takie wątki, ja tez czasem potrzebuje motywacji ponieważ mam problem ze słodyczami mimo iż staram się codziennie biegać ćwiczyć i trzymać dietę niestety czasem to nie wystarczy więc takie posty na forum pomagają w motywowaniu się i nie widzę w tym nic śmiesznego
Bez nerwów.

Chodzi mi o to, że na każdego działa co innego i każdy ma inną budowę więc nikt Ci nie zagwarantuje czy schudniesz tyle ile chcesz z tych częsci ciała, które chcesz.

A smieszą mnie sytuacje, w których ktos pyta o takie rzeczy bo wychodzi na to, że nie próbował tylko musi mieć od razu pewnosc, że to pomoże. Niestety nikt nie da nikomu takiej pewnosci i trzeba po prostu zacząć cwiczyć później w zależnosci od efektów modyfikować plan. Na jednego zadziała a na drugiego nie.

I nie smieję się z Ciebie i twojego braku motywacji tylko zamiast zadawać takie pytanie wejdz na NCJ na dietetyce - tam dziewczyny pomogą Ci z jadłospisem. Na fitnessie jest wątek "Galeria" - tam zmotywujesz sie sukcesami. Są też wątki np. "pokaż brzuch" - w nich zobaczysz brzuchy i poczytasz co dziewczyny robiły, żeby takie osiągnąć. Wreszcie są wątki poswięcone różnym aktywnoscią np. Callanetics, Pilates, 8 minutówki, Tamilee Web, Bieganie, Rowe, Rolki (no prawie wszystko!) - jak zaczniesz cwiczyć to dołącz do nich - to będzie lepsza motywacja niż jak ktos napisze "twój plan zadziała"
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując