Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-11, 21:20   #291
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dziękuję za taki opis
I za podpowiedź także, ale jeśli 3 jest taki jak fair, będzie za jasny spróbuję może 4 lub 5, jestem dość mocno opalona

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Czy Honey i Golden są bardzo żółte? Malowałam się Golden Fair AM, ale czasem mi się wydawało, że jest przesadnie żółty Tak z ciekawości pytam, bo teraz coś wezmę, ale to będzie zaledwie parę msc, a później może bym dobrała coś na zimę z Amilie, a nie AM
Wiesz co, moim zdaniem dla dziewczyn, które nie chcą typowo żółtawych podkładów, ale chcą podkład w odcieniach tzw. naturalnych/beżowych z dodatkiem złotych tonów idealny będzie kolor Honey. Moim zdaniem to taki naturalny beż z domieszką złotawych, miodowych podtonów. Linia Golden jest najbardziej żółta , ta żółć jednak nie jest sina jak w AM, ale tak naturalna, zdrowo wyglądająca.

Moim zdaniem genialna jest linia Natural (sama jej używam a mam problem, bo twarz mam czerwonawą a szyję żółtawą ). Powiem dlaczego, dlatego, że ma w sobie i beż (moim zdaniem to główny odcień, bazowy) i kapkę różu nadającego takiej świeżości i również żółte tony (np. nie odcina sie od mojej żółtawej szyi).
Linia Beige moim zdaniem ma kapkę więcej różu niż natural a mniej żółtawych podtonów (ale to nie jest żaden świbkowaty róż, bez obawy). Olive to takie beige/natural, ale z delikatną domieszką oliwki (z pewnością nie jest to "trupia" zieleń bez obaw ).

wiesz co, jeżeli golden AM był dla ciebie za żółty, weź sobie Honey i Natural
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-07-12 o 10:55
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując