Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 09:45   #29
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hmmm kapiel o temp. 50°, a co z naczynkami? Przeciez to by bylo zabojstwo dla moich nog. Wtedy chyba co pol roku chodzilam bym na operacje zylakow.

A filtry? Azjatyckie filtry nie sa godne uwagi, a przynajmniej jeszcze 2 lata temu nie byly. Chcialam zeb yunajomy przywiozl mi cos z Japonii i pomyslalam i ichnich filtrach. Wywiedzialam sie troche i doszlo do mnie, ze one maja slaba ochrone UVA, ze nasze europejskie sa o wiele lepsze, bo zawieraja skutrczne filtry przeciw UVA, ktore w wiekszosci w Japonii sa zabronione i sie ich nie uzywa.

NO i skad one maja tyle czasu na pielegnacje? Czyzby kazda miala babcie, ktora zajmuje sie jej dziecmi? Ja jak zostalam matka nie mialam czasu isc do toalety, a co dopiero siedziec godzine i zmywac makijaz, masowac sie, siedziec pol godziny z maseczka...

Z tym makijazem to tez nie wiem co sadzic. Jako ze mieszkam w duzym wojewodzkim miescie, gdzie jest duza ilosc cudzoziemcow( w przedszkolach czesto na grupe przypada z 5 dzieci niemieckich reszta to cudzoziemny hihihi) to widze azjatki na codzien. Mlode oczywiscie fajne laski, niskie z grubymi , sztywnymi wlosami, ktore odbiajaja od skory( jak ja bym chcial takie miec), ale te starsze... to pomarszczone panie z przebarwieniami. Jeszcze nie widzialam azjatki z makijazem. Owszem mloda moze i miala rzesy wytuszowane, ale byly to wlasnie proste i krotkie kikutki. Raz u mlodej widzialam oko podkreslone kreska. Wkoncu ksztalt ich oka najlepiej nadaje sie zeby podkreslac je kreska, bo cienie u nich wygladaja nie za bardzo. Reszta czyli starsze panie to osoby bez makijazu( zadkoscia jest w tym przedziele wiekowym ladny makijaz). ze zmarszczkami i workami pod oczami. A niedawno jak jechalam metrem do miasta siedziala naprzeciwko mnie starsza azjatka bez makijazu, ze zamarszczkami godnymi europejki i wiecie co robila? Tarla sobie reka slepia, naciagajac tak bardzo skore, ze az nie moglam oczu do niej oderwac. Jeszcze nigdy nie widzialam , ze mozna sobie tak bardzo skore naciagnac podczas tarcia. Wtedy zrozumialam czemu ona ma takie zmarchy.
Moze to zycie europejskie tak sprawia ze przestaja o siebie dbac i jednak starzeja sie jak i my? Nie mam pojecia.

W reklamach owszem, sa piekne mlode dziewczyny , ale na ulicach ja widuje co innego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując