Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-11, 19:23   #3074
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
O rany jestem w szoku Iwona200 chyba niepotrzebnie kombinowałaś z tą prostownicą, trzeba było skontaktować się ze sprzedawcą.
A swoją drogą o co tutaj w ogole chodzi???, tyle kasy i jakieś cyrki z tym sprzętem.
No skontaktowałam się. Też się obawiałam żeby pozniej nie bylo ze juz cos przy niej kombinowalam i mi nie uwzglednią reklamacji jak cos. Napisałam o tym do sprzedawcy, ze szarpie, ale ze ewentualnie pilnikiem sobie zeszlifuję te ostre krawedzie i zobaczymy, a on zeby to robić ścierką z pastą do zębów czy cos ale najlepiej nic nie robić bo w końcu same się zeszlifują na włosach koleżanek autentycznie tak napisał. Czytałam na wizazu ze jedna z dziewczyn ma taka sama i pisala ze na poczatku jej troche wyrywala wlosy, ale sobie sama zeszlifowala i jest ok. Więc i tak zrobilam ale to srebrne cos pod spodem ... zeby mi od tego jeszcze bardziej nie zaczela schodzic ta powloka i ciekawe czemu w ogole tak jest - myslalam ze pod spodem bedzie nadal czarna, albo chociaz biala - jak ceramika.

PS: Nie kupowałam u Grabci
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora