Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-29, 08:59   #4218
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

truskawkowawiosna-ja sama mam tondeo z regulacja i jonizacja i tez przychylam sie do opinii, ze ta regulacja sie przydaje. nie zawsze prostuje wlosy ma temp 190st, a w tych bez regulacji taka jest ustawiona i nic nie mozesz zmienic. moja tondeo nie jest pelnoceramiczna-zeby byla jasnosc, mimo, ze polscy dystrybutorzy zapewniaja, ze owszem, jak najbardziej. swoje tondeo kupilam w niemczech i szczerze poinformowano mnie, jak sprawa wyglada, ale ze firma tondeo jest bardzo dobra w powlekaniu ceramika, wiec zadnych niespodzianek nigdy nie odnotowali. poza tym na tej ceramice jest jeszcze warstwa krystaliczna, powleczona rowniez najnowsza technologia. nie wiem, ja tam wierze bardziej niemcom w tej akurat kwestii niz polakom.
a jesli koniecznie chcesz miec pelnoceramiczna, to taka jest na pewno babyliss pro 35mm. ale juz nie posiada funkcji jonizacji-choc ceramika i tak sama w sobie, jak wiadomo z fizyki, ma funkcje jonizujace.
tondeo active cerion, ta z aktywna jonizacja jest podobno bardzo fajna, ale niestety nie posiada regulacji temp.-jesli wloski masz raczej normalne, mocne i geste, nie powinno ci to przeszkadzac-ja mam wlosy rozjasniane, dlatego prostuje je na temp. 160-170st.
no a tak wogole to najlepiej byloby miec mozliwosc przetestowania wszystkich interesujacych nas modeli przed zakupem, bo przeciez kazda z nas ma inne wloski, inna ich strukture i ja moge np. zachwalac tondeo, a dla ciebie lepsza bylaby babyliss. tak to wlasnie jest niestety.
zycze udanego wyboru!!!
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora