Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-01, 09:21   #2894
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;58223481]Dorwałam niedawno (dzięki Sylwiusace ) maskarę Avril i jak dotąd, jestem oczarowana Moja LL zaczęła już trochę przysychać i bałam się, że zostanę na lodzie z dnia na dzień, więc postanowiłam ją wypróbować i tak: wydłuża i podkręca lepiej od LL, ale nie nadaje takiej objętości, jak ona; mam wrażenie, że nakłada się łatwiej i robi fajną firanę, ale muszę jeszcze popracować nad techniką- może się uda jeszcze coś ekstra z niej wykrzesać Efekt jest jednak więcej niż zadowalający, a przy tym nie podrażnia, nie osypuje się i trzyma na swoim miejscu cały dzień. Jakiś wysyp naturalnych maskar o przyzwoitej trwałości ostatnio, bo do tej pory miałam same pudła (btw- maskara z iherba Mineral Fusion, chociaż ma niezłe opinie, u mnie się nie sprawdziła- daje zbyt naturalny efekt; myślę jednak, że coś w niej jest, bo chociaż nie uwydatnia zbytnio rzęs, to jednak oko wygląda na podkreślone; prawdopodobnie zmieni więc właściciela niedługo w związku z tym ).[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Avril mam już około 2 miesięcy i w miare używania wydaje sie nawet lepsza Daje bardziej wyrazisty efekt.

Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
A w ogóle Rossmann coś zaczął podnosić ceny tych spożywczych rzeczy, mleka roślinne, bakalie, opłaca się tylko w promocji kupować. Nie lubię takich przekrętów cenowych, widzą, że coś popularne się zrobiło to zawyżają ceny, z kosmetykami eko też tak jest.
Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora