Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-02, 10:13   #2906
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście wrzucić zdjęcia ?




Rossmann od dawna tak robi Swego czasu obserwowałam to na produktach, które kupowałam regularnie, oczywiści do czasu Ostatnio tak podnieśli cenę na mleko kokosowe w puszcze, słonecznik .. Obraziłam się na nich za takie traktowanie klienta
Można się zbuntować, kiedy ceny podskakują aż tak bardzo . To nie są różnice paru groszy.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i będzie coraz gorzej. Rossmann ma apetyt na cały, polski rynek kosmetyczny. Niedługo chcą dobić do 1800 sklepów w Polsce, a w roku 2015 zgarnęli prawie 7 mld zł. Rossmann wybija konkurencję.

U mnie choć jest dużo eko sklepów, to tylko ci najlepsi zostaną. Jest przesyt eko produktów.
Też zauważam, że upadają nowo otwierane sklepy, tylko stare z ugruntowaną pozycją się trzymają. Poza tym w Polsce chyba wciąż oszczędza się na kosmetykach, dlatego dużo ludzi chodzi do Rossmann, bo pod ręką jest, a na promocji to można się obkupić. Akcje -40% na kolorówkę, to dopiero jest zbyt, nie ważne że szminki, tusze pomacane, niechlujne, stare lakiery śmierdzące, niektórzy nie wybrzydzają.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
my mieliśmy szampon kokosowy i był bardzo średni.

Wczoraj byłam w Sephorze, w poszukiwaniu ochrony przeciwsłonecznej. Miotam się strasznie, nie wiem, jak tą pielęgnację dzienną sobie teraz zorganizować
W każdym razie taka historia, że podchodzi do mnie miła pani z Shiseido (nawiasem mówiąc fajna marka, choć nie naturalna, ale przyznaję, kolorowki naturalnej nie używam już...) no i ta pani mnie zagaduje i proponuję krem z filtrem. Ja na to, że dzięki, pielęgnacji używam tylko naturalnej. I wywiązała się dyskusja, pani była zdania, że nie ma czegoś takiego jak całkowicie naturalna pielęgnacja i że mnie ktoś najwyraźniej oszukał, że jest
Dobre ja ostatnio jak powiedziałam że znam się na składzie i chce sobie przeczytać, a Pani do mnie że skład jest po angielsku i nic z tego nie będę wiedzieć.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora