Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-10, 23:21   #1390
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
martuunia pisała o Holice Petit Essentials miałam ją i mam wrażenie że mnie lekko zapychała, seria petit ma raczej niezbyt imponujące składy Jelly mnie nie też nie "zapchał"

kremy bb mogą zapychć tak samo jak podkłady(choć w mojej opinii zapychają mniej i tak nie wysuszają), nie wiem skąd to przekonanie że silikony są tylko w bb i jakie to są komedogenne, jak patrzę na swojego YSL to aż się łapię za głowę jak potworny ma skład bb ze średniej i wyższej półki maja pierdyliard różnych ekstraktów których nie ujrzymy w europejskich podkładach
Wiem o czym pisala, a ja pisze o Petit Jelly, ktora jest wyjatkowa, bo jest na bazie wody i ma duzo mniej silikonow niz inne bb i podklady, wiec wydaje mi sie bezpieczna w kwestii zapychania

Ja widze ogromna roznice w tym, jak twarz wyglada po zmyciu bb, a jak po podkladzie (a uzywalam w ostatnich latach Diora i Guerlain - czyli teoretycznie tych naj naj) - po bb jest w miare spokojna, po podkladach podrazniona, zaogniona...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-04-10 o 23:24
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując