Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-08, 14:07   #2051
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
A gdzie jakieś kuszenie ?

Effa gdzie klikałaś ?

Myślałam o P&R, ale sama nie wiem co od nich chcę


Wszystkiego wspaniałego z okazji naszego święta
kupowalam na iwos.pl , na pata jest kod na 10 % zima2014 a i ja sluze dodatkowym rabatem 10 % w razie czego

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45495277]Chciałambym, oj chciała...

Czy ktoś mi udzieli dyspensy od odwyku w związku z dzisiejszym świętem ()[/QUOTE]
czuj sie rozgrzeszona w taki dzien kazdej kobiecie nalezy sie odrobina szalenstwa:brzyda l:

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45495726]Wszystkich moich chciejstw i tak pewnie nie da się zrealizować jednego dnia (nienawidzę odwyku, bo potem następuje efekt z odstawienia ), ale chociaż krem Orange Energy i szampon MMB oraz szampon z buraka no i pewnie jakiś mały spontan będzie nieunikniony, żeby dobić do darmowej, chociaż dzisiaj darmowa jest często w promo [/QUOTE]
na iwos jest darmowa przesylka i jakies rabaty na MMB bierz buraka w razie czego ja moge byc chetna na odkupienie polowki szamponu jakbys chciala zmniejszyc swoje wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wstałam

ja tez juz kupiłam olej na iwosie.
a przy okazji parę drobiazgów.....

dyspensa jest Twoja
i z góry Cię rozgrzeszam
do dzieła!
pochwal sie co kupilas
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
susabee, kupuj ! szampon z buraka obowiązkowo

effcia, wykupienia towaru w dniu dzisiejszym mogło mieć miejsce dobrze, że wcześnie wstałaś

Anula, ty to ranny ptaszek

Mnie tylko korci 1 rzecz, ale kosztuje prawie 90 zł, więc raczej mi nie wykupią. myślę jeszcze nad nią. w końcu mam stos rzeczy.
chcialam wszystkich uprzedzic i kilkac zamowienie tuz po polnocy ale mi sie przysnelo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora