Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-25, 13:30   #3888
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No i dobrze mówią znajome mamy, że chłopa trzeba Jazda konna z facetem też wchodzi w grę... Tyle, że nie każdy lubi wtedy jednocześnie pokonywać morze czerwone...

A na serio co ma chłop do tego? Mnie tam czy z chłopem czy bez zawsze bolało. Tyle, że jak juz miałam @ to mi mój gorący mężuś rączkę kładł na brzucho i grzał a to pomagało. Pomagało też wyżywanie się na nim


To ciekawe jest jak bys nie tylko końce chciała ściąć: http://www.youtube.com/watch?v=IlevrcsvbkI
Kobieto, rozwalasz mnie Ja nadal mam na wpół działające znieczulenie po dentyście i dziwnie mi się śmiać

Ja też nie wiem, co ma do tego facet. Chyba im się we łbach poprzewracało

A moja matula to krzywo na mnie patrzy jak w czasie @ biorę jedną tabletkę przeciwbólową/dzień przez pierwsze 2-3 dni, bo nie idzie wytrzymać Bo "jej nie boli nigdy mocno, to mnie też nie może TAK boleć, a jak trochę zaboli to wytrzymać trzeba"
Nie wiem co ona ma z niechęcią do tabletek i każdego suplementu, ale powoli to mnie już chol*** bierze na jej gadanie.

Miałam teraz badaną krew i mocz. Wyszło mi dość sporo białka w moczu, lekko za niski dobry cholesterol i coś tam jeszcze delikatnie nie w normie, czyli wskazanie na nerki - tak przynajmniej powiedziała znajoma pielęgniarka po obejrzeniu wyników.
W poniedziałek idę do lekarza na obgadanie wyników, ale moja mama już wysnuła teorię, że to od tranu, który piję jakieś 1,5 tygodnia dopiero... O Biotebalu pewnie zapomniała, bo też by powiedziała, że to od tego jest
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-25 o 13:32
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora