Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-22, 15:39   #1147
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Oleje i hydrolaty.

to ciekawe bardzo, ziuta, ja też się zainteresowałam tym olejkiem i na stronie francuskiej znalazłam inny skład!
huiles essentielles de romarin, géranium, menthe : parfument et procurent une agréable sensation de bien-être, tonifient, stimulent, huile de noisette : maintient l'hydratation*, nourrit la peau. czyli rozmaryn, geranium i mięta, a w wersji angielskiej olejek eteryczny z orzechów laskowych (jest taki?), wydaje się, że chyba jest błąd na stronie UK
szkoda ilonabe, że nie spisałaś składu z opakowania; ciekawe co tam jest napisane; no ale w wersji francuskiej jest to tani olejek! kupno tych trzech olejków w Pollenie (lub Awicennie jeszcze taniej) plus laskowy na mazidłach to 24-28 zł (chyba, nie umiem liczyć) na pewno duuużo taniej niż oryginał; chyba sobie go zaraz zrobię

dziunia, hydrolaty jak najbardziej, ale olej codziennie - to zależy jaką masz skórę; ja przy mojej mieszanej skórze, dzięki pielęgnacji mazidłowo-olejowej, czasami po prostu smaruję się tylko hydrolatem z kwasem hialuronowym i ekstensyną (albo samym) i moja skóra wygląda dobrze! a kiedyś zaraz po umyciu twarzy NATYCHMIAST musiałam ją smarować


__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora