Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 16:49   #1150
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Wczoraj dzwoniłam do nich wieczorem i dziewczyna powiedziała mi że będę mogła korzystać z tej promocji podczas kolejnych wizyt


Umówiłam się na próbę uczuleniową termin troszkę długi bo dopiero pod koniec stycznia ale, i tak się cieszę

Chciałabym wydepilować pachy,łydki i bikini głębokie trochę się boję bólu zwłaszcza jeśli chodzi o bikini ale, coś za coś

Jestem ciekawa tylko jaki obszar obejmuje bikini głębokie bo ja bym chciała tak całkowicie na zero z łącznie z pachwinami szparą między pośladkową i tak dalej

I jeszcze jedno pytanko czy jak wykupie depilacje na łydki to kolana też mi wydepilują ??

Jak to było u Was dziewczyny ?
W Depiclinic zrobią ci dokładnie takie głębokie bikini jakie chcesz, ja sobie zostawiłam paseczek z przodu . Do łydek są stopy gratis, a kolana są do ud. Ale możesz się zapytać.
HK

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Z tego, co widzę w necie, to kolejna wariacja na temat IPL - a.
Aby było wszytko jasne dla innych.
SPTF to też nie jest laser tylko kolejny IPL - który nie usuwa włosów na stałe. Dziewczyny uważajcie. Szukajcie salonów z sprawdzonymi LightSheerami.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując