Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-30, 16:08   #3241
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie Ty jedna w takim razie

A co zamówiłaś i co dostałaś?? Mam nadzieję, że Ci to jakoś zrekompensują






A ja byłam dziś w Katowicach, weszłam do Tk maxxx i było całkiem sporo naturalnych kosmetyków, trochę Lavery, Zatik. Organic Surge i różne wielkie opakowania żeli, szamponów, odżywek różnych firm np Faith in Nature, albo te kolorowe butle szamponów, co kiedyś Beeets pokazywała i różne inne marki. Trochę też mydełek. Nie było najgorzej. Kupiłam odżywkę proteinową Sukin i poprzymierzałam buty
Kupiłam też w Superpharm termalkę Uriage, jest w promo za 16zł, jeszcze jej nie miałam, ciekawe jak się sprawdzi po Evian.
Byłam też w tym 3-piętrowym H&M ale tej naturalnej serii z ecocert nie znalazłam



Oj, może odstaw produkty włosowe, a czego używasz do włosów
Zamiast oleju sezamowego dostalam ze slodkich migdalow Napisalam do nich. Zobaczymy co odpisza (pewnie po weekendzie).

Nie widze roznicy miedzy woda termala Mialam Uriage, Avene, La roche - wszystkie lubie, ale nie widze roznicy.

Ogladalam te kosmetyki HM w Holandii. U nas ich nie ma. Nie jestem gotowa na kupowanie u nich. Dla mnie nadal sa synonimem zasmiecania i wyzysku Byc moze wykonali wlasnie pierwszy krok zeby to zmienic. Podoba mi sie, ze korpo widza nasze potrzeby Cos sie zmienia. Wywieramy na nich wplyw

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Miałyście może coś z Physicians Formula ? Kusi mnie żeby coś wypróbować, szczególnie ich podkłady i pudry, ale nie wiem czy warto, bo różne są opinie o produktach tej marki. Jeżeli któraś z Was miała styczność z tymi produktami, to proszę o opinię
Mialam tusz, blyszczyk i brazer z serii Organic. Tusz byl swietny
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora