Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 18:23   #286
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Dzis do Niemieckiego Dm-u zawitaly wiosenne nowosci oraz kolejna edycja limitowana Neo Geisha. Z limitki wymacalam cienie, ale zaden mnie nie zachwycil. Pigmentacja nawet ok, ale bez szalu. Lakiery o podobnych kolorach juz mam, wiec zadnego nie wzielam. Kredka Kohl wygladala swietnie, ale mysle, ze poza wygladem nie rozni sie od tej ze stalej kolekcji. Na naklejane kreski tez nie mialam ochoty. W sumie to wzielam tylko Lip And Cheek Colour C01 Discreet Artist. Kolor jest sliczny. Delikatny i subtelny. Mysle, ze czesciej bede go uzywac do policzkow, ma dosc kremowa konsystencje. Z nowosci kupilam Camouflage 020 Light Beige. Jutro ide jeszcze obadac czworki cieni, blyszczyki, baze pod cienie i liner Calligraph, ktory mam zamiar kupic. Cudnie wygladala paletka smoky, za to paletki nude ani sladu. Albo sie wyprzedala albo nie dali jeszcze wszystkiego. Krem BB stoi ale narazie nie mam na niego ochoty.
U mnie w DM już też dostali wszystko, ale jeszcze nie wyłożyli dopiero jutro/pojutrze będą wykładali bo gadałam z dziewczyną, najpóźniej w poniedziałek będę się cieszyła nowościami mi z tej limitki geisha podoba się strasznie zielony cień, ale no nic czekam aż wyłożą

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-01-24 o 18:26
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując