Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 11:33   #773
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
130 już mam, nosiłam na pazurkach i nie zlewało mi się ze skórą dłoni
Przede wszystkim kolor ten jest dość jaskrawy, nie sądze że będzie się u kogoś zlewał
a 135 właśnie chciałam jako taki kolor nie rzucający się w oczy, na swatchach w necie podoba mi sie i mam nadzieje że na zywo równie piękny jest


Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
dla mnie najbardziej uniwersalnym jest 037 gold disco

ja w koszyczku na dzisiejsza noc mam przygotowane 4 kolory 080, 094, 103, 131 i do tego bloczki polerskie czekam do 23:00

Ehh śliczny jest ten 103 wogóle róży/czerwieni intensywnych jest tam tak dużo że ciężko się zdecydować na cokolwiek
A ten 000 jest normalnie w sprzedaży czy tylko jako gratis dziś?
edit. Trzeba za minimum 150 zł czyli 5 lakierów i coś do tego jeszcze hmmm

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
Wszystkie są śliczne i również w nie celuje, ale to dopiero na wakacje zrobie zapas
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017

Edytowane przez pretty_girl19892
Czas edycji: 2016-02-13 o 11:42
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując