Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 11:05   #2085
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
Jaki lew jaki lew? Pieknie Ci w nich i uwazam ze Tobie zdecydowanie ladniej w loczkach niz w prostych. Ale wszystkim kopary opadna jak wejdziesz na zajecia.
A i jeszze loczki dobrze maskuja przejscie skandynawskiego z c12. No jak widac same plusy.

Princesska
No na tej fotuni to kolorek piekny.
A wloski widac ze w dobrym stanie. Ta fotka wczoraj jakas taka nie wyrazna byla
Acha i ostroznie z ta nauka. Co za duzo to nie zdrowo.

Encha
No kochana zrobilam sie wczoraj na bustwo( wloski , pazurki, depilacja , pedicure,maski i pilingi poszly w ruch)a na koniec kolacja przy swiecach z winkiem. Jak nie wiele trzeba kobiecie do szczescia.

Kotka
No wlasnie wlosy wyszly fajnie bo odrost wzielo idealnie. Jeszcze zadna farba nie brala tak dobrze. A ja naprawde przetestowalam caly sklepowy asortyment.
A ja pazurki lubie wlasnie nie za dlugie. Choc najbardziej mi sie podobaja jak maja tydz. Wtedy sa ksztaltem i dlugoscia idealne.

Mysiu
pyszniutkie. Jeszcze tak nikt nigdy nie okreslil moich wlosow.
Dziekuje bardzo
Dalszy ciag nastapi ( sesji)
To wczoraj miałaś dzień kosmetyki i fryzjerstwa Rzeczywiście, takie dobne rzeczy, a tak cieszą

Adzi, bardzo dobrze zauważyłaś - w loczkach nie widać tak tej różnicy u bunny między c12 a skandynawskim


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

Princeska chyba nie jest tak zle? obawiałam się gorszego widoku

Bunny pięknie oszaleje przez te wasze włoski takie piękne kręciołki

enchanted dziękujemy za głosik

ale dziś pogoda nie mogłam się z łóżka zwlec
A ja właśnie dziś akurat nie odczuwam tak tej pogody - chyba wstałam z pozytywnym nastawieniem



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To chyba wszystkie w moim przypadku obstajecie za falkami?
czy był ktoś za prostymi?
Tż też za falkami...
Czyli chyba przeglosowane, teraz musze tylko dojść do wprawy w ich robieniu i żeby mi to tyle czasu nie zajmowalo...
Tak kochana, jak na razie wszystkie za falami się ustawiły no i jeszcze Twój TŻ
więc chyba nie masz wyboru...
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora